kredyt refinansowy wroclaw doradca


Czym jest kredyt refinansowy?

Jest przeznaczony dla osób które już posiadają kredyt hipoteczny w innym banku, ale nie są zadowolone z jego warunków cenowych. Kredyt refinansowy pozwoli przenieść nam swój obecny kredyt do nowego banku na korzystniejszych warunkach. Obniżymy w ten sposób wysokość miesięcznej raty oraz całościową wysokości odsetek. Czyli po prostu zaoszczędzimy.Co jeszcze zyskam dzięki kredytowi refinansowemu?


Przenosząc kredyt do nowego banku możemy przy tej okazji zmodyfikować jego parametry. Wydłużyć lub skrócić okres kredytowania. Jeżeli posiadamy wolne środki pieniężne możemy przy przenoszeniu nadpłacić część kredytu i w nowym banku rozpocząć spłatę już przy niższej kwocie. Natomiast jeżeli potrzebujemy dodatkowych pieniędzy to przy kredycie refinansowym możemy o nie zawnioskować. Nowy bank spłaci nam cały aktualny nasz kredyt plus wypłaci dodatkowe pieniądze na konto. Możliwości jest dużo, wszystko zależy od naszych potrzeb.
Czy każdy bank ma taki kredyt w ofercie?


Refinansowanie kredytu występuje w każdym z banków. Jednak nie każdy bank przygotowuje specjalne oferty kredytów refinansowych. Takie oferty charakteryzują się niższym oprocentowaniem oraz brakiem kosztów okołokredytowych. Występują one cyklicznie, dlatego warto mieć dobrego doradcę kredytowego, który będzie informować nas na bieżąco.Jak sprawdzić ile zyskam przenosząc swój kredyt?


Aby dowiedzieć się ile zaoszczędzimy na takim rozwiązaniu musimy w swojej umowie kredytowej sprawdzić jakie aktualnie mamy parametry - wysokość oprocentowania, okres do spłaty, etc. Najprościej jednak skontaktować się z nami. Poprosimy o potrzebne dane z umowy i określimy możliwości.


 
 
Ten serwis w celu prawidłowego działania używa plików cookies. Korzystanie z naszej strony oraz brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Pliki cookies są używane do celów statystycznych oraz zapewnienia prawidłowego funkcjonowania witryny.

Kontakt Wszystko o kredycie na zakup mieszkania
Copyright (c)2009-2020 www.doradcawrocław.pl