Jeżeli był(a) Pan(i) klientem Marka Grobelnego prosimy o przesłanie referencji, opinii dotyczącej współpracy na adres referencje@doradcawrocław.pl .

(Jeżeli twój program do wysyłania poczty nie jest jeszcze dostosowany do domen zawierających znaki narodowe charakterystyczne dla danego języka użyj postaci adresu ASCII referencje@xn--doradcawrocaw-6hc.pl )

 Szybka, fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru kredytu, jak i w trakcie całego procesu uzyskiwania pożyczki. Zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów. Zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Działania czasami wykraczające poza zakres standardowej usługi zaowocowały w naszym przypadku przyznaniem kredytu. Do ostatniej chwili czuliśmy się zaopiekowani. Jesteśmy wdzięczni za tak profesjonalną pomoc. Gorąco polecam.

Małżeństwo, zakup pierwszego mieszkania, rynek pierwotny, Brochów, Wrocław

 

Pan Marek ma bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jest otwarty i kreatywny w poszukiwaniu rozwiązań. Jestem zadowolony z wybranego kredytu. Pozdrawiam i dziękuję. Jak najbardziej polecam.

Mężczyzna, zakup kolejnego mieszkania, rynek pierwotny, ul. Kamieńskiego, Wrocław

 

Usługi na bardzo wysokim poziomie. Szczerze polecam.

Mężczyzna, zakup mieszkania, rynek pierwotny, ul. Zatorska, program Rodzina na Swoim, Wrocław


Serdecznie polecam usługi i osobę Pana Marka Grobelnego. Jest człowiekiem godnym zaufania. Sumiennie wywiązuje się z poczynionych ustaleń. Wyraźnie zaangażowany w świadczenie wysokiej jakości obsługi czym wielokrotnie mile mnie zaskakiwał. Dbały o potrzeby Klienta. Można z nim śmiało podjąć współpracę. To trafny wybór.

Kobieta, zakup pierwszego mieszkania, rynek pierwotny, ul. Kamieńskiego, Wrocław

 

Polecam Pana Marka Grobelnego.

Miło wspominam okres współpracy z Panem Markiem Grobelnym. Bezproblemowy kontakt, pełna dyspozycyjność. Pełen uznania jestem również dla wiedzy i pasji.

Z wyrazami szacunku jeszcze raz gorąco polecam.

Mężczyzna, zakup kolejnego mieszkania, rynek pierwotny, ul. Kamieńskiego, Wrocław

 

Nie mogłam uzyskać kredytu na zakup nowego mieszkania przez dwa miesiące. Kontakt z doradcą który zajmował się moją sprawą był bardzo ciężki. Często nie było go w biurze, nie oddzwaniał, ciągle prosił o nowe dodatkowe dokumenty. Informował, iż sprawa jest bardzo trudna dlatego tak długo wszystko trwa. Pan Marek zadzwonił do mnie na prośbie osób które kupowały ode mnie moje obecne mieszkanie. Powiedział, że już kredyt dla tych Państwa jest przyznany i są gotowi do zakupu. Sprzedaż była jednak uzależniona od uzyskania kredytu przeze mnie na nowe mieszkanie. Po spotkaniu podjęłam decyzję, iż swoją sprawę również powierzę Panu Markowi. Decyzję uzyskałam w ciągu dwóch dni. Na poprzednią firmę i doradcę złożyłam oficjalna reklamację.

Polecam wszystkim skorzystanie z usługi doradcy Pana Marka Grobelnego.

Kobieta, zakup nowego mieszkania, rynek wtórny, ul. Grabiszyńska, Wrocław

TRANSAKCJE POWIĄZANE

Gorąco polecamy usługi doradztwa finansowego Pana Marka. Otrzymaliśmy tani kredyt na mieszkanie, które wymarzyła sobie córka. Nieoceniona i ogromna była pomoc Pana Marka w naszej sprawie. Uważam, że bez niej nie kupilibyśmy tej nieruchomości.

Kobieta + rodzice, zakup kolejnego mieszkania, rynek wtórny, Ząbkowice Śląskie

 

 

Polecam. Dobra współpraca. Dziękuję za pomoc, w szczególności związany z kosztorysem remontu, który był największym kłopotem dla banków. Mamy już swój wymarzony dom z dziewczyną. Najlepsze rozwiązanie kredytowe. Polecamy.

Związek nieformalny, zakup poniemieckiego domu do remontu, rynek wtórny, Lubicz, opolskie

 

Pragnę wyrazić moje zadowolenie ze współpracy z p. Markiem Grobelnym, który to pomógł mi wybrać najlepszy kredyt mieszkaniowy na niezwykle trudnym rynku, związany z kryzysem. Wszelkie formalności były załatwiane z należytą starannością, terminowo i solidnie. O każdym wydarzeniu byłem natychmiast informowany. Z całym przekonaniem mogę polecić tego Doradcę Finansowego jako sprawdzonego i profesjonalnego.

Mężczyzna, zakup kolejnego mieszkania, rynek pierwotny, ul. Wojska Polskiego, Świnoujście

 

Polecam Pana Marka jako doradcę kredytowego. Bardzo profesjonale podejście do pracy. Pomógł nam przy wyborze najlepszej oferty banku. Do końca uczestniczył w sprawie. Zadbał również o umowę notarialną, co wiemy że wykracza poza standardową obsługę doradców. Za to wszystko bardzo dziękujemy.

Małżeństwo, zakup domu, rynek wtórny, Brzezina, dolnośląskie

 

 

Wszystko załatwione szybko, sprawnie i tak jak chcieliśmy. Polecamy.

Związek nieformalny, zakup pierwszego mieszkania, rynek pierwotny, ul. Gitarowa, Wrocław


Gdyby nie pomoc Pana Marka nie kupilibyśmy mieszkania z małżonką i stracilibyśmy zadatek wpłacony deweloperowi . Otrzymaliśmy odmowy w 3 bankach. W każdym ze względu na wcześniejsze problemy z jednym kredytem męża, które nie były z jego winy. Tłumaczyliśmy to w każdym z banków, jednak nie przynosiło skutku. Chcieliśmy już zrezygnować z umowy licząc się z tym, że stracimy wpłacone pieniądze na kupno mieszkania. Pracownik w biurze dewelopera przekazał nam nr do Pana Marka, mówiąc, abyśmy jeszcze tam spróbowali. Pan Marek poprosił nas o dostarczenie dodatkowych dokumenty dotyczące starego kredytu (wcześniej żaden z banków o nich nie wspominał), przygotował specjalne pismo i otrzymaliśmy kredyt. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni za pomoc, bez niej nie przeprowadzilibyśmy się do nowego mieszkania. Polecamy gorąco.

Małżeństwo, zakup mieszkania, rynek pierwotny, ul. Kamieńskiego, Wrocław

 

 

Sprawa załatwiona konkretnie, profesjonalnie. Polecam

Mężczyzna, pożyczka hipoteczna, Kąty Wrocławskie

 

 

Dziękujemy za wzorowe poprowadzenie wniosku kredytowego i doprowadzenie sprawy do samego końca w terminie. Cenne rady i pomocne uwagi dotyczące zakupu mieszkania. Polecamy wszystkim doradcę Pana Marka Grobelnego jako kompetentną osobę, która przeprowadzi wasz wniosek szybko i z pozytywnym skutkiem.

Małżeństwo, zakup pierwszego mieszkania, rynek pierwotny, ul. Mosiężna, Wrocław

 

 

Jeżeli nie chcesz się martwić i mieć szybko załatwioną sprawę. Jeżeli tak jak ja dużo czasu spędzasz w pracy i nie masz czasu na te wszystkie dokumenty, spotkanie, porównywania ofert, libory, wibory i bóg wie jeszcze co to polecam Ci doradcę finansowego z Open Finance Marka Grobelnego.

Mężczyzna, zakup mieszkania, rynek pierwotny, ul. Semaforowa, Wrocław

 

 

Chciałabym wszystkim polecić pana Marka Grobelnego. Kupiłam mieszkanie w budowie od dewelopera. Gdyby nie spotkania i obliczenie miałabym więcej obaw przed podjęciem decyzji. Czułam że pan Marek trzyma ciągle rękę na pulsie. Był ze mną od początku do końca.

Kobieta, zakup pierwszego mieszkania, rynek pierwotny, ul. Kamieńskiego, WrocławDziękujemy za pomoc w sprawie. Będziemy polecać pana usługi.

Związek nieformalny, zakup mieszkania, z licytacji komorniczej, ul. Bulwar Ikara, Wrocław

 


Bardzo dziękuję za pomoc.

Związek nieformalny, przeniesienie zabezpieczenia na inną nieruchomość + dokończenie budowy, WrocławChcieliśmy Panu bardzo podziękować, że nam Pan to załatwił. Ja zdaję sobie sprawę, ile to było pracy i jaki to był strasznie złożony przypadek. Zresztą dlatego właśnie przyszliśmy z nim do Pana ;-)

Małżeństwo, zakup domu, gmina Jaworzyna Śląska, dolnośląskiePolecamy skorzystanie z usług p. Marka Grobelnego

Małżeństwo, zakup mieszkania, rynek pierwotny, WrocławProfesjonalne podejście do tematu. Szybka i solidna pomoc w załatwieniu kredytu.

Mężczyzna, zakup mieszkania, rynek wtórny, ul. Legnicka, WrocławByliśmy klientami Pana Marka i jesteśmy zachwyceni. Wszyscy opisują otrzymanie kredytu na mieszkanie jako drogę przez mękę, a dla nas była to przyjemność. :) Oczywiście polecamy

Małżeństwo, zakup mieszkania, rynek pierwotny, Jagodno, WrocławPolecam Pana Marka ze względu na jego profesjonalizm. Z jego pomocą szybko otrzymaliśmy kredyt na mieszkanie.

Małżeństwo, zakup mieszkania, rynek wtórny, ul. Kamienna, WrocławPan Marek Grobelny jest osobą sumienną, zaangażowaną w wykonywaną pracę, dotrzymuje ustalonych terminów. 

Mężczyzna, zakup mieszkania pod wynajem, Wrocław


Wielkie podziękowania dla Pana Marka Grobelnego za pomoc w przygotowaniu i sfinalizowaniu sprawy.

Kobieta, zakup mieszkania, rynek pierwotny, Słoneczny Ołtaszyn, Wrocław


Chciałabym podziękować za pomoc przy wyborze kredytu i załatwieniu wszystkich formalności.  

Kobieta, zakup mieszkania, rynek pierwotny, program Mieszkanie dla Młodych, Wrocław


Pan Marek jak zwykle - super pomocny i skuteczny a przy tym kontakt w milej atmosferze.  

Małżeństwo, zakup kolejnej nieruchomości, Wrocław


Dziękujemy za wszystkie cenne informacje i przede wszystkim za pomoc. 

Małżeństwo, zakup mieszkania, rynek pierwotny, program Mieszkanie dla Młodych, Wrocław
 
 
Ten serwis w celu prawidłowego działania używa plików cookies. Korzystanie z naszej strony oraz brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Pliki cookies są używane do celów statystycznych oraz zapewnienia prawidłowego funkcjonowania witryny.

Kontakt Wszystko o kredycie na zakup mieszkania
Copyright (c)2009-2020 www.doradcawrocław.pl