Masz problemy ze spłatą kredytu mieszkaniowego? Fundusz Wsparcia pomoże!

17-01-2016
fundusz wsparcia kredytobiorcowFundusz zapłaci za Ciebie raty kredytu przez 18 miesięcy. Dowiedz się jakie warunki należy spełnić.


Informacje podstawowe

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców przeznaczony jest dla osób fizycznych, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, a są zobowiązane do spłaty rat kredytu mieszkaniowego stanowiącego znaczne obciążenie budżetu gospodarstwa domowego.

Podstawa prawna

Fundusz działa na podstawie ustawy o wsparciu kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy, z dnia 9 października 2015 roku.

Zasady udzielania i wysokość wsparcia


Wsparcie przyznaje się w oparciu o umowę zawieraną między kredytodawcą a kredytobiorcą.Wsparcie wypłacane będzie przez okres nie dłuższy niż 18 miesięcy w wysokości równowartości rat kapitałowych i odsetkowych kredytu mieszkaniowego, ale nie więcej niż 1 500 zł miesięcznie.

Kto może ubiegać się o wsparcie=>
 
 
Ten serwis w celu prawidłowego działania używa plików cookies. Korzystanie z naszej strony oraz brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Pliki cookies są używane do celów statystycznych oraz zapewnienia prawidłowego funkcjonowania witryny.

Kontakt Wszystko o kredycie na zakup mieszkania
Copyright (c)2009-2020 www.doradcawrocław.pl