Sejm przyjął poprawki senatu i nowelizacja ustawy o rządowym programie „Rodzina na Swoim” trafiła do Prezydenta. Jeżeli Bronisław Komorowski dokument podpisze wejdzie on w życie po 14 dniach.

Kredytobiorcy, którzy zaciągnęli zobowiązania w PLN mogą spać spokojnie. Przynajmniej jeżeli chodzi o podwyższenie wysokości oprocentowania ich kredytu. Zgodnie z przewidywaniami RPP pozostawiła stopy procentowe bez zmian.

W I kwartale 2011 r. banki zdecydowanie zmniejszyły skalę zaostrzenia kryteriów kredytowych dla gospodarstw domowych. Około jedna czwarta ogółu banków dokonała złagodzenia polityki kredytowej zarówno w segmencie kredytów mieszkaniowych jak i konsumpcyjnych. Złagodzenie kryteriów udzielania kredytów dla przedsiębiorstw dotyczyło niemal wyłącznie kredytów długoterminowych dla małych i średnich przedsiębiorstw – informuje Narodowy Bank Polski w swoim raporcie pt. „ Sytuacja na rynku kredytowym - wyniki ankiety do przewodniczących komitetów kredytowych na II kwartał 2011”

 
 
Ten serwis w celu prawidłowego działania używa plików cookies. Korzystanie z naszej strony oraz brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Pliki cookies są używane do celów statystycznych oraz zapewnienia prawidłowego funkcjonowania witryny.

Kontakt Wszystko o kredycie na zakup mieszkania
Copyright (c)2009-2015 www.doradcawrocław.pl